"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Konferencja w międzynarodowym towarzystwie

21 lutego 2018r. nasze szkolne wolontariuszki z kl. VII Natalia, Gabriela i Natalia wraz z p. Ewą Strózik wzięły udział w konferencji zorganizowanej w UG Dębica z wolontariuszami największej na świecie organizacji studenckiej AIESEC. Fella Graphy z Algierii i Abay Akhatay z Kazachstanu odwiedzając Polskę, dwa tygodnie spędzili w powiecie dębickim. Na gminnej konferencji nasze uczennice miały okazję poznać rodzime państwa gości, ich kulturę, religię i zwyczaje w ciekawych prezentacjach oraz zadać pytania, na które Fella i Abay chętnie odpowiadali. Ocenili Polskę jako piękny, interesujący kraj i stwierdzili, że warto było przyjechać do tak niezwykle otwartych ludzi. Wolontariuszy AIESEC w naszych stronach zobaczymy jeszcze wiosną.

 

Zaproszenie dla przedszkolaków i ich rodziców

Zaproszenie

 

VI Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Ptaki w utworach Wandy Chotomskiej"

W ostatni dzień ferii zimowych, dnia 9.02.2017 w Publicznym Przedszkolu w Pustyni odbył się VI Gminny Konkurs Recytatorski pt. "Ptaki w utworach Wandy Chotomskiej". Celem konkursu było rozpowszechnianie wartości poezji wśród dzieci w wieku 3-6 lal, promowanie dzieci szczególnie utalentowanych oraz popularyzowanie twórczości Wandy Chotomskiej. Miło nam poinformować, że Piotruś Strózik z kl. O otrzymał wyróżnienie i nagrodę. Organizatorom konkursu dziękujemy za zaproszenie i ufundowane nagrody. Piotrusiowi serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film

 

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale

13.02.2018 r. odbył się Bal Karnawałowy dla klas 0-III.  Bal karnawałowy dla dzieci to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Tego dnia  już od rana w szkole  pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ...  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Tegoroczną imprezę prowadziła Firma ANIMINEK, która miała do zaoferowania mnóstwo atrakcji takich jak: tańce, pląsy, konkursy tanecznej, balonowe czary mary, malowanie buziek świecącą farbką, słodką watę cukrową, mobilną maszynę do popcornu, wytwornicę dymu, baniek i sztucznego śniegu.  Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

Film3

Film4

Film5

Film6

 

I i III miejsce w I Gminnym Konkursie plastycznym w ramach akcji "Nie truj sąsiadów"

Celem konkursu było kształtowanie postawy społecznej odpowiedzialności za czystość naszych miejscowości, podnoszenie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych.

III miejsce Kategorii I - grupy przedszkolne - 5 - 6 lat - zdobyła Magdalena Ciszek z kl. O

I miejsce w Kategorii II - uczniowie klas I - III szkół podstawowych - zdobył Marcin Kliś z kl. II

Gratulujemy !!!

 

Zasady naboru do oddziału przedszkolnego publicznej szkoły podstawowej w Stobiernej na rok szkolny 2018/2019

Szanowni Rodzice!

W związku z rozpoczynającą się elektroniczną rekrutacją do oddziału przedszkolnego i szkoły podstawowej zgodnie z Zarządzeniem nr 3/GZ/18 i Zarządzeniem nr 4/GZ/18 Wójta Gminy Dębica dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Stobiernej  informuje, że deklaracje i  wnioski dotyczące naboru można uzupełnić elektronicznie na stronach internetowych:

- oddział przedszkolny: Przedszkole

- publiczna szkoła podstawowa: Szkoła podstawowa

Więcej…

 

Przedszkolne Kino

W dniu 15.02.2018r. odbyło się PRZEDSZKOLNE KINO. Została wyświetlona bajka pt. "Franklin - przepowiada pogodę" i  "Lekcje tańca Franklina" Wszystko dzięki nowo zakupionemu projektorowi i ekranowi. Piękna i pełna ciepła, animowana opowieść sprawiła, że zarówno najstarsze, jak i najmłodsze  przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem  śledziły przygody Franklina. Duży ekran, zaciemnienie i odpowiednie nagłośnienie sprawiły, że wszystkie dzieci czuły się jak w prawdziwej sali kinowej. Dzieci zajadały smaczny popcorn, a po seansie rysowały najlepsze sceny z życia Franklina.

 

Zebranie z rodzicami

W dniu 13 lutego 2018r. o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie podsumowujące pracę w pierwszym półroczu b.r. szkolnego.

 

Na nartach w Puławach

Już po raz trzeci nasi uczniowie wzięli udział w wyjeździe na narty w ramach akcji Narty Dzieciom, którą prowadzi Stacja Narciarska Kiczera Ski w Puławach Górnych. Warunki śniegowe były wspaniałe, więc zajęcia na stoku śmiało można nazwać "białym szaleństwem". Grupa uczniów z zapałem i poświęceniem, pod okiem instruktorki zgłębiała tajniki jazdy na snowboardzie, zaś inni doskonalili swoje umiejętności korzystając z dostępnych wyciągów. Wszystkim dopisywały doskonałe nastroje, bo wyjazd na narty był długo i niecierpliwie wyczekiwany, a to, co nas spotkało w zupełności spełniło nasze oczekiwania. Składamy podziękowania gospodarzom Stacji Kiczera Ski za miłe przyjęcie i opiekę instruktorów. Wyjazd - 12 lutego -  zorganizowali i opiekę sprawowali: pan Tomasz Świerczek i pan Alfred Zagórski.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

Film3

Film4

Film5

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj183
mod_vvisit_counterWczoraj359
mod_vvisit_counterTydzień2602
mod_vvisit_counterp. tydzień2734
mod_vvisit_counterMiesiąc8842
mod_vvisit_counterp. miesiąc15722
mod_vvisit_counterWszystkich989826

Aktualnie: gości 37, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 54.224.234.8
 , 
21 kwietnia 2018
Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u