"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

I i III miejsce w I Gminnym Konkursie plastycznym w ramach akcji "Nie truj sąsiadów"

Celem konkursu było kształtowanie postawy społecznej odpowiedzialności za czystość naszych miejscowości, podnoszenie świadomości ekologicznej wśród najmłodszych, młodzieży oraz dorosłych.

III miejsce Kategorii I - grupy przedszkolne - 5 - 6 lat - zdobyła Magdalena Ciszek z kl. O

I miejsce w Kategorii II - uczniowie klas I - III szkół podstawowych - zdobył Marcin Kliś z kl. II

Gratulujemy !!!

 

Zasady naboru do oddziału przedszkolnego publicznej szkoły podstawowej w Stobiernej na rok szkolny 2018/2019

Szanowni Rodzice!

W związku z rozpoczynającą się elektroniczną rekrutacją do oddziału przedszkolnego i szkoły podstawowej zgodnie z Zarządzeniem nr 3/GZ/18 i Zarządzeniem nr 4/GZ/18 Wójta Gminy Dębica dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Stobiernej  informuje, że deklaracje i  wnioski dotyczące naboru można uzupełnić elektronicznie na stronach internetowych:

- oddział przedszkolny: Przedszkole

- publiczna szkoła podstawowa: Szkoła podstawowa

Więcej…

 

Przedszkolne Kino

W dniu 15.02.2018r. odbyło się PRZEDSZKOLNE KINO. Została wyświetlona bajka pt. "Franklin - przepowiada pogodę" i  "Lekcje tańca Franklina" Wszystko dzięki nowo zakupionemu projektorowi i ekranowi. Piękna i pełna ciepła, animowana opowieść sprawiła, że zarówno najstarsze, jak i najmłodsze  przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem  śledziły przygody Franklina. Duży ekran, zaciemnienie i odpowiednie nagłośnienie sprawiły, że wszystkie dzieci czuły się jak w prawdziwej sali kinowej. Dzieci zajadały smaczny popcorn, a po seansie rysowały najlepsze sceny z życia Franklina.

 

Zebranie z rodzicami

W dniu 13 lutego 2018r. o godzinie 17.00 zapraszamy wszystkich rodziców na zebranie podsumowujące pracę w pierwszym półroczu b.r. szkolnego.

 

Na nartach w Puławach

Już po raz trzeci nasi uczniowie wzięli udział w wyjeździe na narty w ramach akcji Narty Dzieciom, którą prowadzi Stacja Narciarska Kiczera Ski w Puławach Górnych. Warunki śniegowe były wspaniałe, więc zajęcia na stoku śmiało można nazwać "białym szaleństwem". Grupa uczniów z zapałem i poświęceniem, pod okiem instruktorki zgłębiała tajniki jazdy na snowboardzie, zaś inni doskonalili swoje umiejętności korzystając z dostępnych wyciągów. Wszystkim dopisywały doskonałe nastroje, bo wyjazd na narty był długo i niecierpliwie wyczekiwany, a to, co nas spotkało w zupełności spełniło nasze oczekiwania. Składamy podziękowania gospodarzom Stacji Kiczera Ski za miłe przyjęcie i opiekę instruktorów. Wyjazd - 12 lutego -  zorganizowali i opiekę sprawowali: pan Tomasz Świerczek i pan Alfred Zagórski.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

Film3

Film4

Film5

 

Komunikat walentynkowy

Samorząd Uczniowski prosi aby w dniu 14 lutego 2018 tj środa w tzw. Walentynki każdy uczeń miał na sobie czerwoną część garderoby (bluzkę, koszulę, sweter, spodnie, spódnicę itp).

 

Uczeń bez uwag w styczniu

Zapraszamy do zapoznania się z listą uczniów, którzy otrzymali bonusy na miesiąc luty.

Więcej…

 

Gdy są ferie nudy nie ma...

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica na ferie przygotował dla dzieci wspaniałe atrakcje na Kompleksie Basenów "NEMO".  Dla dzieci z klas II, III i IV  zorganizowany został wyjazd 30 stycznia, we wtorek. Celem wyjazdu, było propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie do czynnego uprawiania sportu podczas ferii. Dzieci korzystały z przygotowanych gier i zabaw w wodzie. Były to między innymi zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli i inne. Czas spędzony "w wodzie" przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Na basenie1

Na basenie2

 

Aktywny wypoczynek - ferie na lodowisku

Jednym z najlepszych sposobów spędzania wolnego czasu w czasie ferii zimowych jest wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. Cieszy nas więc fakt, że blisko trzydziestoosobowa grupa uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wybrała się na lodowisko w Dębicy. Zarówno ci, którzy już umieją jeździć na łyżwach jak i nowicjusze mieli okazję do spalenia kilku zbędnych kalorii. Była to więc pewnego rodzaju lekcja wychowania fizycznego oraz fizyki, bo jak niektórzy mogli się przekonać - na ślizgawce jakoś mocniej działa przyciąganie ziemskie... Cieszy nas to, że dzieci miło i wesoło spędziły czas. Wyjazd, który odbył się 1 lutego przygotowali i opiekę nad uczniami sprawowali: p. Alicja Jasińska i p. Tomasz Świerczek. Życzymy wszystkim udanych a przede wszystkim bezpiecznych ferii!

Kliknij, aby obejrzeć film:

Na lodowisku

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u