"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Komunikat walentynkowy

Samorząd Uczniowski prosi aby w dniu 14 lutego 2018 tj środa w tzw. Walentynki każdy uczeń miał na sobie czerwoną część garderoby (bluzkę, koszulę, sweter, spodnie, spódnicę itp).

 

Uczeń bez uwag w styczniu

Zapraszamy do zapoznania się z listą uczniów, którzy otrzymali bonusy na miesiąc luty.

Więcej…

 

Gdy są ferie nudy nie ma...

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica na ferie przygotował dla dzieci wspaniałe atrakcje na Kompleksie Basenów "NEMO".  Dla dzieci z klas II, III i IV  zorganizowany został wyjazd 30 stycznia, we wtorek. Celem wyjazdu, było propagowanie zdrowego stylu życia i zachęcenie do czynnego uprawiania sportu podczas ferii. Dzieci korzystały z przygotowanych gier i zabaw w wodzie. Były to między innymi zabawa z piłką wodną, szukanie skarbów na dnie basenu, rzut do celu, chodzenie po wodzie w kuli i inne. Czas spędzony "w wodzie" przysporzył wszystkim uczestnikom wyjazdu, oprócz korzyści zdrowotnych wiele radości i przyjemnych wrażeń.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Na basenie1

Na basenie2

 

Aktywny wypoczynek - ferie na lodowisku

Jednym z najlepszych sposobów spędzania wolnego czasu w czasie ferii zimowych jest wszelkiego rodzaju aktywność fizyczna. Cieszy nas więc fakt, że blisko trzydziestoosobowa grupa uczniów ze szkoły podstawowej i gimnazjum wybrała się na lodowisko w Dębicy. Zarówno ci, którzy już umieją jeździć na łyżwach jak i nowicjusze mieli okazję do spalenia kilku zbędnych kalorii. Była to więc pewnego rodzaju lekcja wychowania fizycznego oraz fizyki, bo jak niektórzy mogli się przekonać - na ślizgawce jakoś mocniej działa przyciąganie ziemskie... Cieszy nas to, że dzieci miło i wesoło spędziły czas. Wyjazd, który odbył się 1 lutego przygotowali i opiekę nad uczniami sprawowali: p. Alicja Jasińska i p. Tomasz Świerczek. Życzymy wszystkim udanych a przede wszystkim bezpiecznych ferii!

Kliknij, aby obejrzeć film:

Na lodowisku

 

Tańczące ferie

Dnia 1 lutego w ramach zajęć na feriach odbyły się w naszej szkole zajęcia z tańców latynoamerykańskich oraz nowoczesnych. Uczniowie zostali zapoznani z krokami rumby oraz czaczy. Ponadto była okazja do tańca przy rytmach muzyki arabskiej. Była to dla uczniów nie tylko świetna zabawa, ale ponadto uczniowie mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek o dalekiej, egzotycznej Kubie z której to wywodzi się rumba. Zajęcia prowadziła dla dzieci p. Katarzyna Borkowska - Piersiak.

 

Dyskoteka w karnawale

30 stycznia w naszej szkole dla  uczniów najstarszych klas szkoły podstawowej i gimnazjum odbyła się dyskoteka  karnawałowa. Młodzież przy  dźwiękach muzyki  i  miłym towarzystwie mogła przyjemnie spędzić  wolny czas podczas rozpoczętych właśnie ferii zimowych. Chwile spędzone w gronie kolegów i koleżanek dostarczyły wszystkim  niezapomnianych wrażeń  i pozwoliły na chwilę oderwać się od szkolnych obowiązków.

 

Nowy Plan lekcji

Drodzy uczniowie! W zakładce: Menu - Plan lekcji, znajdziecie nowy rozkład zajęć, który będzie obowiązywał w drugim półroczu b.r. szkolnego. Zapraszamy do zapoznania się z nim.

 

Julka i Marta - nasze gwiazdy na Koncercie Galowym w DKiK Kosmos

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki można było usłyszeć podczas koncertu galowego, który odbył się 25 stycznia w DKiK Kosmos. Wystąpili laureaci 8. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, grupa Art Vocal, ZPiT Igloopolanie, ZPiT Mali Igloopolanie oraz towarzysząca zespołom kapela. Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów przeglądu zaproszonych do udziału w koncercie znalazła się Julia Sikora - zdobywczyni II miejsca w powiecie oraz Marta Czauderna - występująca w ZPiT Mali Igloopolanie. Cieszymy się, że nasze uczennice z sukcesami rozwijają takie piękne pasje, tym bardziej, że wymagają one sporo czasu i zaangażowania. Jednak o tym, że można je połączyć z nauką świadczy fakt, iż obie należą do najlepszych uczennic - Julka uzyskała tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej w pierwszym półroczu! I oczywiście - ukłon w kierunku rodziców, którzy znajdują czas dla swoich pociech. Koncert prowadziły Kinga Kania i Maria Socha z grupy Safo, działającej w Miejskim Ośrodku Kultury.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film

 

Zabawa karnawałowa

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj190
mod_vvisit_counterWczoraj359
mod_vvisit_counterTydzień2609
mod_vvisit_counterp. tydzień2734
mod_vvisit_counterMiesiąc8849
mod_vvisit_counterp. miesiąc15722
mod_vvisit_counterWszystkich989833

Aktualnie: gości 39, 
botów 1 połączonych
Twoje IP: 54.224.234.8
 , 
21 kwietnia 2018
Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u