"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

SPOTKANIE INFORMACYJNE Z RODZICAMI

W dniu 4 lutego 2013 r. o godzinie  17.00 odbędzie się  wywiadówka  w poszczególnych klasach:

- Klasa O -  sala nr 2

- Klasa I - sala nr 8

- Klasa II -  sala nr 3

- Klasa III - sala nr 4

- Klasa IV - sala nr 16

- Klasa V -  sala nr 18

- Klasa VI  - sala nr 15

- Klasa I Gimnazjum- sala nr 13

- Klasa II  Gimnazjum - sala nr 14

- Klasa III Gimnazjum - sala nr 17

Wychowawcy  poszczególnych  klasy przekażą  informacje o ocenach śródsemestralnych z przedmiotów nauczania i ocenie z zachowania  swoich uczniów.

 

Justyna najlepsza w powiecie

23 stycznia 2013 r. w I LO im. Władysława Jagiełły w Dębicy odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu historyczno-literackiego pt. "Moje spotkanie z uczestnikiem powstania styczniowego". Był on formą uczczenia 150 rocznicy wybuchu powstania styczniowego. Organizatorzy skierowali go do gimnazjalistów z naszego powiatu. Zadaniem uczestników było napisanie pracy, która miała mieć formę wywiadu. Miło nam poinformować, że nasza uczennica Justyna Kipa zajęła I miejsce. Justyna "przeprowadziła wywiad" z jednym z dyktatorów powstania, Marianem Langiewiczem. Uczennicę do konkursu przygotowywała pani Edyta Tuszyńska.

 

Konkurs: "Mam 6 lat"

Ministerstwo Edukacji Narodowej we współpracy z kuratorami oświaty ogłosiło II edycję konkursu: "Mam 6 lat", serdecznie zapraszając do wzięcia w nim udziału Rady Rodziców w szkołach podstawowych, Rady Rodziców w przedszkolach, uczniów urodzonych w latach 2004, 2005 lub 2006, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat oraz ich rodziców.

Kliknij w poniższy link:

http://www.ko.rzeszow.pl/artykul.php?id=9095&idg=9&idp=9095

 

Konkurs: Naziemna telewizja cyfrowa w moim domu

Kuratorium Podkarpackie w Rzeszowie ogłasza konkurs, w którym mogą brać udział  wszystkie publiczne oraz niepubliczne szkoły i placówki działające na terenie województwa podkarpackiego. Poniżej zamieszczony jest regulamin Konkursu.

Więcej…

 

Akcja informacyjna dotycząca cyfryzacji

Zapraszamy do zapoznania się z zagadnieniami dotyczącymi cyfryzacji czyli przejścia z analogowego nadawania programów telewizyjnych na system cyfrowy.

 

Więcej…

 

Judyta Laureatką III Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek

18 stycznia w Miejskim Ośrodku Kultury "Śnieżka" w Dębicy odbył się finał  III Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek. Gminę Dębica w tym przeglądzie reprezentowała uczennica naszej szkoły Judyta Kosińska. W przeglądzie udział wzięło 40 solistów i 13 zespołów.  27 stycznia w Domu Kultury "Mors" odbędzie się Koncert Galowy z okazji Dnia Babci  i Dziadka pt. "Podnieś rękę Boże Dziecię", w którym wystąpią laureaci Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, a wśród nich Judytka. Gratulujemy !!!


 

KOCHAMY WAS, KOCHAMY CAŁYM SERCEM!

W dniu 17.01.2013 r. w Szkole Podstawowej w Stobiernej odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dla licznie przybyłych dostojnych gości przygotowany był piękny program artystyczny. Złożyły się na niego Jasełka w wykonaniu młodzieży z klas gimnazjalnych, program słowno - muzyczny klas I - III sp oraz porywające układy taneczne w wykonaniu Gabrysi i Patryka z klasy V. Występy artystyczne oraz serdeczne życzenia skierowane przez panią Dyrektor były wyrazem wielkiej wdzięczności za trud włożony w wychowanie wnuków. Najważniejsze z nich to oczywiście zdrowie, długie lata życia i - pociecha z wnuków. Babcie i dziadkowie zostali także obdarowani życzeniami i wyściskani przez swoje pociechy, spontanicznie wyrażające miłość i radość z ich obecności w szkole. Na twarzach  można było zaobserwować uśmiech, radość, łzy szczęścia i wzruszenia. Miłym zakończeniem spotkania był wspólny słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Kliknij, aby obejrzeć film: http://youtu.be/owOdn2IYMRg

 

Konkurs - "Świąteczny Anioł Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy"

W niedzielę 13 stycznia na dębickim rynku ogłoszono wyniki Konkursu - "Świąteczny Anioł Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy", zorganizowanego przez Sztab XXI Finału WOŚP przy Zespole Szkół nr 2 im. E. Kwiatkowskiego w Dębicy, pod patronatem Starostwa Powiatowego w Dębicy i Urzędu Miasta w Dębicy. Konkurs w tym roku cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem.  Wpłynęło 205 prac, co ucieszyło niezmiernie organizatorów, a jury miało nie lada problem z wyborem najlepszych. Oprócz zwycięzców Komisja Konkursowa pod przewodnictwem Iwony Sokołowskiej- Kupiec  oraz uczennic klasy IIIc LO postanowiła przyznać również wyróżnienia. Miło nam poinformować, iż nasze uczennice: Judyta Kosińska z kl. II gimnazjum i Aleksandra Gawlik z klasy II sp znalazły się właśnie w grupie wyróżnionych! Dziewczynki otrzymały drobne upominki i dyplomy. Do wzięcia udziału w tegorocznej edycji konkursu swoje podopieczne zainspirowały panie: Elżbieta Iwan i Lucyna Szczepkowicz.

 

XXI FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

W dniach 9 i 10 stycznia w naszej szkole odbyła się Wielka Akcja na rzecz "Ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów". Już od lat uczniowie i rodzice oraz pracownicy naszej szkoły aktywnie włączają się w zbiórkę pieniędzy na ten szlachetny cel. W tym roku zebraliśmy 257 złotych i 38 groszy. Kwota ta została przekazana w niedzielę 13 stycznia podczas XXI Finału WOŚP na Stoku w Stobiernej. Uczniowie naszej szkoły również włączyli się w akcję i uświetnili imprezę tańcem i śpiewem. W tańcu zaprezentowali się Patryk Lesiak i Gabrysia Jędrzejczyk natomiast chórek najmłodszych uczniów i repertuar sióstr Kosińskich zdominował scenę. Dużo emocji dostarczyła  również licytacja tortu, którą to jednak wygraliśmy, a tort został skonsumowany przez małych  i dużych artystów. Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w akcję,  wspomogli ten szczytny cel i zagrali  w Orkiestrze Jurka Owsiaka. Sie ma !!!!

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u