Home Wszystkie artykuły Z życia szkoły Witaj Szkoło!

Inauguracja roku szkolnego 2012/2013 w Zespole Szkół w Stobiernej

Trzeciego września o godzinie 910 rozpoczęła się w Zespole Szkół w Stobiernej uroczysta inauguracja roku szkolnego 2012/2013. W części artystycznej uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem pani Moniki Tadla - Pas zaprezentowali część artystyczną na okoliczność 73 rocznicy wybuchu II wojny światowej. Młodzi artyści przedstawili wiersze, piękne piosenki i wiadomości historyczne o tragicznych wydarzeniach "Polskiego września" i walki Polaków z okupantem. Występ wzbogaciła prezentacja multimedialna. Z kolei dzieci z "zerówki" przygotowali pod opieką pani Doroty Witalec program mówiący o pożegnaniu lata i wakacji. O wspomnieniach wakacyjnych opowiadała także prezentacja multimedialna opracowana przez pani Elżbietę Ciemiorek. Gośćmi honorowymi na uroczystości byli: Radna - pani Bernadetta Ciszek, Sołtys Stobiernej - pan Władysław Mormol i Przewodniczący Rady Rodziców - pan Tomasz Domaradzki. Pani Dyrektor odczytała List okolicznościowy Wójta Gminy Dębica oraz szczególnie serdecznie powitała najmłodszych członków szkolnej społeczności czyli 19-tu "zerówkowiczów". Wszystkim zaś: nauczycielom, uczniom i licznie przybyłym rodzicom życzyła powodzenia, wytrwałości i cierpliwości w pracy i nauce. Dodać trzeba, że w klasie I sp naukę rozpoczęło 10 uczniów, a w I gimnazjum 18-tu.

Poprawiony (wtorek, 02 października 2012 11:21)

Twoje IP: 54.81.15.11
12 listopada 2018