Konkurs  Piosenki  o  Janie  Pawle  II

W środę 10 października odbył się Finał IV Szkolnego Konkursu Piosenki o Janie Pawle II. Konkurs odbył się w trzech kategoriach wiekowych, a udział w nim wzięło 20 uczniów naszej szkoły. W jury zasiadali: ks. Paweł Tabiś, nauczyciele: Katarzyna Gorczyca, Ewa Strózik, Monika Tadla-Pas, Bernadetta Porębska-Momola i przedstawicielka rodziców: pani Joanna Kusibab. Piosenki przygotowane przez uczniów, tak pod względem doboru repertuaru jak  i umiejętności wokalnych oraz ogólnego wyrazu artystycznego były zaprezentowane nienagannie. W grupie młodszej szkoły podstawowej zwyciężyła uczennica klasy II Gabrysia Pyskaty, w grupie starszej Marlena Pyskaty uczennica klasy IV, natomiast w gimnazjum Judyta Kosińska uczennica klasy II.  Podczas uroczystych obchodów Dnia Patrona Szkoły finaliści odbiorą dyplomy i nagrody oraz zaprezentują swoje utwory szerszemu gremium. Konkurs przygotowała i przeprowadziła pani Elżbieta Ciemiorek.

Poprawiony (sobota, 13 października 2012 14:46)

mod_vvisit_counterWszystkich1001999

Twoje IP: 54.81.232.54