"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Pasowanie na ucznia w Zespole Szkół w Stobiernej

Tradycją Zespołu Szkół w Stobiernej jest uroczyste Pasowanie na Ucznia, które w tym roku szkolnym odbyło się 22 października. Dziesięciu uczniów kl. I w obecności licznie zgromadzonych rodziców, starszych i młodszych kolegów oraz nauczycieli zostali oficjalnie przyjęci w poczet uczniów szkoły podstawowej. Starsi uczniowie serdecznie powitali pierwszaków, oferując pomoc i życząc powodzenia oraz wiele sukcesów w szkole. Galowe stroje, radość, powaga na twarzach, wszystko w atmosferze wielkiego wydarzenia i doniosłej chwili. Wiersze, piosenki, inscenizacje, ślubowanie w wykonaniu pretendentów do miana ucznia pod kierunkiem wychowawczyni pani Jolanty Depa dowiodły, że nominowani nadają się na członków społeczności szkolnej. Potwierdziły to gromkie brawa zgromadzonej publiczności, dającej tym samym wyraz swojego zadowolenia i aprobaty.

Uwieńczeniem tych wysiłków było pasowanie na ucznia, którego dokonała pani wychowawczyni, kładąc na ramieniu każdego pierwszaka czarodziejski ołówek. Na zakończenie pierwszoklasiści już, jako pełnoprawni uczniowie tej szkoły zostali obdarowani specjalnie przygotowanymi na tę okazję dyplomami, upominkami od Rady Rodziców oraz od swoich starszych kolegów z kl. III. Po tych przeżyciach z części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami udali się na "słodki" poczęstunek.

Poprawiony (poniedziałek, 22 października 2012 18:54)

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj28
mod_vvisit_counterWczoraj223
mod_vvisit_counterTydzień371
mod_vvisit_counterp. tydzień1633
mod_vvisit_counterMiesiąc6159
mod_vvisit_counterp. miesiąc8820
mod_vvisit_counterWszystkich1049976

Aktualnie: gości 3 połączonych
Twoje IP: 54.166.207.223
 , 
24 października 2018
Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u