Spektakl profilaktyczny

O szkodliwości alkoholu i papierosów zwłaszcza dla dzieci i młodzieży każdy wie. Jednak dzięki obejrzeniu spektaklu profilaktycznego przygotowanego przez krakowskich aktorów nasi gimnazjaliści zostali zachęceni do pewnych refleksji. Okazuje się bowiem, że błędnie podejmowane decyzje - w tym sięgnięcie po alkohol i prowadzenie jakiegokolwiek pojazdu "po spożyciu" - może mieć fatalny wpływ na dalsze życie nie tylko swoje lecz i innych. Zdarza się, że skutki tego mogą być nieodwracalne. Spektakl mający interaktywną formę zakończyła pogadanka uświadamiająca młodzieży, jak ważne jest podejmowanie odpowiedzialności nie tylko za siebie lecz i innych oraz ile zła może wyrządzić krzywdzenie drugiego człowieka.

Poprawiony (piątek, 09 listopada 2012 19:36)