Szkolny Konkurs Piosenki dla Jana Pawła II

18 października odbył się w naszej szkole kolejny konkurs piosenki poświęcony Patronowi - św. Janowi Pawłowi II. W konkursie wzięło udział aż 19 wykonawców, przy czym należy zaznaczyć, że wśród śpiewających był tylko jeden chłopiec! Poziom wykonania w każdej kategorii był bardzo wysoki. Jurorzy musieli podejmować trudne decyzje wyłaniając zwycięzców, ale pamiętać należy, że głównym celem konkursu było oddanie czci naszemu Patronowi, a jak we wprowadzeniu do Konkursu pani Ewa Strózik wspomniała - "kto śpiewa - jakby modlił się podwójnie". Dziękujemy zatem wszystkim, który włączyli się w to piękne dzieło.

Wyniki szkolnego konkursu "Piosenka dla Jana Pawła II"

18  października na kilka dni przed obchodami naszego szkolnego święta - Dnia Patrona Szkoły Jana Pawła II odbył się szkolny konkurs pod hasłem "Piosenka dla Jana Pawła II". Na szkolnej scenie zaprezentowało się  dwóch kategoriach wiekowych aż 19 uczestników w wybranych przez siebie piosenkach. Jury podkreślało wysoki poziom muzyczny wielu uczestników, gratulując jednocześnie odwagi. Nagrodami uhonorowano 6 uczniów. Oto lista nagrodzonych:

I  KATEGORIA

I miejsce:

Wiktoria Pyskaty, kl. III  "Biały Pasterz"

II miejsce:

Piotr Kulig, kl. II"Bóg łączy nas"

III miejsce:

Marta Czauderna, kl. IV "Skarby Jana Pawła II"

II  KATEGORIA

I miejsce:

Julia Sikora, kl. V "Ty prowadzisz nas"

II miejsce:

Dagmara Sikora, kl. III gimnazjum "Podziękowanie"

III miejsce:

Aleksandra Rymut, kl. II gimnazjum "Okna Krakowa"

Organizatorem konkursu była pani Ewa Strózik. Gorąco gratulujemy nagrodzonym, których brawurowe  wykonania usłyszymy jeszcze raz 24 października w Dniu Patrona Szkoły.

Poprawiony (środa, 18 października 2017 23:28)

Twoje IP: 54.227.6.156
22 stycznia 2018