W Parku Owadów i na placu zabaw

Korzystając z pięknej, słonecznej pogody dnia 18.10.2017 roku dzieci z klasy I SP wraz z wychowawczynią p. Lucyną Szczepkowicz wyruszyły na spacer po okolicy. Odwiedziły Park Owadów i Pajęczaków - gigantów w Stobiernej. W czasie pobytu dzieci mogły z bliska przyjrzeć się dużym okazom owadów, a także poznać ciekawostki przyrodnicze na ich temat. Zobaczyli tor jazdy dla monsterrollerów i rowerów górskich, a także Osadę Słowiańską. Była to wspaniała okazja do wzbogacenia edukacji ekologicznej uczniów poprzez poznawanie rodzimych gatunków owadów, do obserwacji przyrody na żywo oraz do zapoznania się z tradycją i turystyką regionu. Następnie w pięknym jesiennym słońcu, z wielką  radością  dzieci na gminnym placu zabaw kształciły i doskonaliły swoją ogólną sprawność ruchową.

Poprawiony (poniedziałek, 06 listopada 2017 16:50)

Twoje IP: 54.198.23.251
19 września 2018