Kibicujemy Resovii Asseco

4 listopada grupa uczniów ze Stobiernej i Zawady wraz z nauczycielami i rodzicami zamieniła się w kibiców siatkarskich kibicując w Hali Podpromie w Rzeszowie drużynie Resovii Asseco w zmaganiach PlusLigi z Indykpolem AZS Olsztyn. Udział w tym widowisku sportowym był jak zawsze niezwykłym przeżyciem, bo selfie z takimi mistrzami jak Marcin Możdżonek , Jakub Jarosz  czy trenerem Roberto Serniottim nie trafia się co dzień. To po meczu. A wcześniej - emocje kibicowania, zabawy z "Soviakiem", wspaniała atmosfera no i satysfakcja, że nasze okrzyki i brawa dodały animuszu Resoviakom, którzy pokonali rywala 3:0. Zadowoleni siatkarze z Rzeszowa z uśmiechem pozowali potem do zdjęć i rozdawali autografy. To dzięki pani Izabeli Fac, która niedawno gościła nas w Radio VIA oraz panu Jerzemu Cyprysiowi - Przewodniczący Sejmiku Województwa Podkarpackiego, mogliśmy zrobić sobie zdjęcia z bohaterami sobotniego spotkania. Bardzo dziękujemy! Wdzięczność wyrażamy także pani Annie Kędzior, która jak co roku była organizatorem wyjazdu do Rzeszowa.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

Poprawiony (poniedziałek, 06 listopada 2017 21:30)

Aktualnie: gości 16,
botów 1 połączonych