IX Gminny Bieg Niepodległości

W ramach obchodów upamiętniających odzyskanie przez Polskę Niepodległości,  w dniu 10 listopada w Brzeźnicy odbył się IX Gminny Bieg Niepodległości, którego organizatorem jest Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Brzeźnicy, Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji Gminy Dębica oraz Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica. Trasa biegu prowadziła ulicami Brzeźnicy, która dla najmłodszych uczestników wynosiła 300m, a dla najstarszych blisko 2 km. Podczas Biegu Niepodległości rywalizacja staje na drugim miejscu, w tym dniu przede wszystkim liczy się idea upamiętniająca osoby, które walczyły o Niepodległość Polski oraz wspólna integracja między wszystkimi uczestnikami, którzy wzięli udział w biegu. Dla najlepszych biegaczy organizatorzy przygotowali pamiątkowe medale, a spośród wszystkich uczestników rozlosowano atrakcyjne nagrody rzeczowe. Naszą szkołę reprezentowało 4 uczestników. Wszyscy przybiegli w czołówce, zaś szczególnie miło nam poinformować, iż w kategorii chłopców klas VII - III gimnazjum zwyciężył Sebastian Momola!

Pełną relację z IX Gminnego Biegu Niepodległości znajdziesz poniżej:

IX Gminny Bieg Niepodległości

Poprawiony (czwartek, 16 listopada 2017 20:20)

Twoje IP: 34.231.247.139
15 września 2019