Wyróżnienia dla Julki i Marty w Powiatowym Konkursie Poezji Religijnej

W Domu Kultury i Kinie "Kosmos" Miejskiego Ośrodka Kultury w Dębicy odbył się Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej. Podobnie jak w poprzednich edycjach ze względu na znaczną liczbę uczestników został on podzielony na dwa dni. W pierwszym zaprezentowali się uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych. Oceniało ich jury w składzie: Robert Chodur, aktor Teatru im. Wandy Siemaszkowej w Rzeszowie, Maciej Małozięć, dyrektor Katolickiego Centrum Edukacyjnego "Kana" w Dębicy oraz Aneta Wiater, kulturoznawca o specjalizacji teatralnej, pracownica MOK w Dębicy. W kategorii uczniów szkól podstawowych w turnieju recytatorskim zaprezentowało się 28 uczestników. Z radością informujemy, iż nasze uczennice: Julia Sikora (na co dzień reprezentująca MOK Dębica) i Marta Czauderna otrzymały odpowiednio II i III wyróżnienie! Serdecznie gratulujemy i tradycyjnie życzymy dalszych sukcesów!

Pełna relacja na stronie MOK Dębica:

Powiatowy Konkurs Poezji Religijnej

Poprawiony (piątek, 17 listopada 2017 15:23)