Wizyta w kocim azylu

18 listopada wolontariuszki z KMZ "Azorkowo" odwiedziły koci azyl na "Brzozowym Ranczu". Na miejscu przywitała nas właścicielka pani Dominika Rostowska. Uczennice  razem z opiekunką przekazały karmę zebraną w czasie szkolnej zbiórki zorganizowanej przez Klub "Azorkowo". Podczas pobytu uczennice mogły poznać mieszkańców azylu. Najwięcej jest oczywiście kotków, obecnie przebywa ich tu 48, są również pieski i konie. Wolontariuszki szybko zaprzyjaźniły się z kotkami, z którymi trudno im było się potem rozstać. Dziękujemy uczennicom za udział w sobotnim wyjeździe oraz pomoc zwierzętom pokrzywdzonym przez los.

Poprawiony (poniedziałek, 20 listopada 2017 09:12)

Twoje IP: 54.226.132.197
15 grudnia 2017