Konferencja: " Wolontariat - społeczne zaangażowanie na rzecz dzieci"

21 listopada 2017 Pani dyrektor Bożena Sztogrin wraz z trzema uczennicami: Klaudią Kamińską, Marleną Pyskaty oraz Oliwią Sidor wybrały się do Podkarpackiego Hospicjum dla dzieci w Rzeszowie, aby zawieźć zebrane słodycze i zakrętki oraz by wziąć udział w konferencji "Wolontariat - społeczne zaangażowanie na rzecz dzieci". Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 9:30 i skończyło o 14:00. Program rozpoczął Prezes Hospicjum pan Rafał Ciupiński, następnie przekazał mikrofon koordynatorce wolontariatu w fundacji - pani Monice Barłowskiej-Kuchar. Później wypowiadała się pani dyrektor Muzeum Dobranocek w Rzeszowie, fizjoterapeutki, rodzina jednej z podopiecznych, wolontariusze medyczni i akcyjni oraz pani psycholog. Jednak chyba wszystkim najbardziej w pamięć zapadła Marta - niepełnosprawna wolontariuszka zachęcająca do przełamania własnych barier i wyjścia z pomocą do potrzebujących. Konferencja była pełna wzruszeń i niezwykłych historii opowiedzianych przez wspaniałych ludzi.

Poprawiony (środa, 29 listopada 2017 22:33)

Aktualnie: gości 14,
botów 1 połączonych