Zabawa andrzejkowa klas IV - VI

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji ze szkolnej zabawy andrzejkowej klas IV - VI. Zabawa była wyśmienita, a jej uatrakcyjnieniem były oczywiście tradycyjne andrzejkowe wróżby, z których wszyscy ochoczo skorzystali i słodki poczęstunek. Na ten wieczór  uczniowie specjalnie przygotowali konkurs "mini playback show". W szałowych wykonaniach gwiazd zaprezentowały się 4 nasze uczennice: Klaudia Kłusek, Wiktoria Gulis, Julia Sikora i Sandra Kosińska. Zwyciężczyniami zostały Klaudia i Wiktoria. Dodatkowo wszyscy uczniowie kl. V zaprezentowali się w przeboju "Dach". Wszystkich uczestników konkursu nagrodzono gromkimi brawami i drobnymi upominkami.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film

Poprawiony (poniedziałek, 27 listopada 2017 23:20)

Aktualnie: gości 18,
botów 1 połączonych