II Powiatowy Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej

30 listopada 2017 roku w Centrum Kultury i Bibliotek w Pustkowie Osiedlu odbył się II Powiatowy Festiwal Piosenki i Pieśni Patriotycznej - "Polski my naród.." pod patronatem Starosty Powiatu Dębickiego, zorganizowany przez Zespół Szkół Zawodowych im. Marii Skłodowskiej-Curie w Pustkowie Osiedlu, Starostwo Powiatowe w Dębicy oraz CKiB w Pustkowie Osiedlu. Tegoroczny Festiwal poświęcony był piosenkom Powstania Warszawskiego. Z wielką przyjemnością informujemy, że w kategorii: soliści ze szkół gimnazjalnych laureatką II miejsca została Dagmara Sikora z piosenką pt.: "Dziewczyna z granatem"! Ogromnie gratulujemy Dagmarze!

Poprawiony (poniedziałek, 04 grudnia 2017 17:48)

Twoje IP: 54.196.47.145
22 kwietnia 2018