Oceanarium

W dniu 05.12 2017 r. dzięki wizycie  Mobilnego Oceanarium "Jupiter" dzieci z klas 0 - 3 miały okazję odbyć fascynującą podróż w głąb oceanu . Zanim jednak zanurkowały w oceanie miały możliwość wysłuchania opowieści na temat "darów oceanu". Każdy mógł wziąć do ręki różnego rodzaju muszelki, rozgwiazdy, koralowce. Dużą atrakcją okazała się "kolczasta" ryba, a także muszla małża perłopława z prawdziwą perłą w środku. Następnie dzieci przebywały w specjalnej kopule gdzie uczestniczyły w projekcji 3D i miały wrażenie jakby pływały w oceanie pośród rafy koralowej i jej barwnych mieszkańców. To była niezapomniana podmorska podróż.

Poprawiony (środa, 06 grudnia 2017 23:51)

Twoje IP: 54.198.23.251
19 września 2018