Relacja z wręczenia Szlachetnej Paczki rodzinie

Zapraszamy do zapoznania się z treścią elektronicznej wiadomości otrzymanej przez opiekunkę Klubu Wolontariusza panią Ewą Strózik od Zespołu Szlachetnej Paczki 2017.

Drogi Darczyńco!

W SZLACHETNEJ PACZCE chcemy pomagać tak, aby ludzie sami radzili sobie w życiu. Dziękujemy, że robisz to razem z nami!

Chcemy wydobywać z ludzi to, co mają w sobie najpiękniejsze. Dzięki przygotowanej przez Ciebie pomocy - wydobywasz piękno z rodziny, sprawiasz, że czuje się dla kogoś ważna. Naprawdę. Będziesz mógł o tym przeczytać w Prezencie.

Ty obdarowałeś rodzinę. A teraz rodzina (oznaczona numerem POD-3002-559324), wolontariusz, który się nią opiekował chcą teraz obdarować Ciebie.

Relacja z wręczenia paczki Rodzinie.

Dostarczenie paczki obfitowało w wiele emocji. Pani Weronika była bardzo wzruszona, ze szczęścia uściskała wolontariusza. Pani Weronika była zaskoczona ilością paczek, przyznała, że nie spodziewała się aż tylu rzeczy. Szczególną radość sprawiła jej kołdra. Ucieszyła się także z ilości artykułów spożywczych oraz płaszcza i butów. Radość była tak duża, że po policzkach popłynęły jej łzy.

Co chce przekazać wolontariusz?

Serdeczne podziękowania za przemiłą współpracę. Dziękuję za bezinteresowne zaangażowanie w niesienie pomocy potrzebującym. By radość z obdarowywania, pomagania i całkowitej bezinteresowności zaowocowała na następne lata - a Wasza dobroć powróciła do Was z podwojoną siłą

Życzę zdrowych i spokojnych Świąt spędzonych w gronie najbliższych.

Co chce powiedzieć od siebie Rodzina?

Chciałabym serdecznie podziękować Darczyńcom, ludziom o wielkim SERCU za wszystkie dary. Wszystko pomoże mi w codziennym funkcjonowaniu. Wszystkie rzeczy mi się przydadzą. Moja radość jest nie do opisania. Dziękuję wszystkim z całego serca i życzę wszystkim Darczyńcom zdrowych i spokojnych Świąt.

Chcemy się rozwijać i docierać z mądra pomocą do kolejnych rodzin. Też tego chcesz? Sprawdź co możesz zrobić!

Film

Dziękujemy!
Zespół SZLACHETNEJ PACZKI

Poprawiony (wtorek, 02 stycznia 2018 21:56)