Dzień Babci i Dziadka

Dzień 23 stycznia 2018 roku w naszej szkole był niezwykły, nie tylko dla dzieci z oddziału zerowego i klas I ? III, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Był to dzień pełen uśmiechów, wzruszeń i radości. Mimo zimna i śniegu na zewnątrz, na sali gimnastycznej panowała gorąca atmosfera. Zebranych gości serdecznie przywitała pani dyrektor szkoły. Następnie dzieci zaprezentowały swoje talenty teatralne, recytatorskie, wokalne i taneczne. Uczniowie najmłodsi przedstawili inscenizację pt. "Jak to z babcią i dziadkiem było", dzieci z klas I-III przedstawiły bajkę "O czerwonych Kapturkach - czyli rozterki wilka". W przerwie pomiędzy występami starsi uczniowie tańczyli walca. Po części artystycznej odbył się szkolny konkurs kolęd, w którym udział wzięli wszyscy uczniowie. W jury zasiadły: babcie, pani dyrektor, przedstawicielka Urzędu Gminy (wyniki konkursu poniżej). Następnie młodzież szkolna przedstawiła historię Bożego Narodzenia w formie jasełek. Babcie i Dziadkowie byli bardzo zadowoleni i dumni ze swoich wnucząt . Wnuczęta obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, które wykonały samodzielnie. W przyjęciu gości pomagali rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film1

Film2

Film3

Film4

Film5

Wyniki Szkolnego Przeglądu Kolęd i Pastorałek:

Kategoria klas I - III SP:

I miejsce klasa III

II miejsce  klasa II

III miejsce klasa I

Kategoria klas IV - VI: