Julka i Marta - nasze gwiazdy na Koncercie Galowym w DKiK Kosmos

Najpiękniejsze kolędy i pastorałki można było usłyszeć podczas koncertu galowego, który odbył się 25 stycznia w DKiK Kosmos. Wystąpili laureaci 8. Powiatowego Przeglądu Kolęd i Pastorałek, grupa Art Vocal, ZPiT Igloopolanie, ZPiT Mali Igloopolanie oraz towarzysząca zespołom kapela. Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów przeglądu zaproszonych do udziału w koncercie znalazła się Julia Sikora - zdobywczyni II miejsca w powiecie oraz Marta Czauderna - występująca w ZPiT Mali Igloopolanie. Cieszymy się, że nasze uczennice z sukcesami rozwijają takie piękne pasje, tym bardziej, że wymagają one sporo czasu i zaangażowania. Jednak o tym, że można je połączyć z nauką świadczy fakt, iż obie należą do najlepszych uczennic - Julka uzyskała tytuł Prymusa Szkoły Podstawowej w pierwszym półroczu! I oczywiście - ukłon w kierunku rodziców, którzy znajdują czas dla swoich pociech. Koncert prowadziły Kinga Kania i Maria Socha z grupy Safo, działającej w Miejskim Ośrodku Kultury.

Kliknij, aby obejrzeć film:

Film

Poprawiony (piątek, 26 stycznia 2018 16:28)

mod_vvisit_counterWszystkich1001975

Twoje IP: 54.81.232.54