Szkolny konkurs na najpiękniejszy Stół Wielkanocny

Tradycją lat ubiegłych w okresie przedświątecznym odbył się szkolny konkurs na najpiękniejszy Stół Wielkanocny, którego celem było kultywowanie tradycji ludowych w zdobnictwie pisanek i plastyki obrzędowej, związanych z okresem Świąt Wielkanocnych. Każda klasa przygotowała ekspozycję według własnego pomysłu. Na stołach znalazły się baranki, kolorowe pisanki wykonane przeróżnymi technikami, zajączki, kurczaki, koszyczki, kompozycje kwiatowe i inne ozdoby. Komisja w składzie: pani Sabina Kusibab,  pani Jolanta Depa, pani Lucyna Szczepkowicz oraz przedstawiciele Społeczności Uczniowskiej oceniała stoły poszczególnych klas kierując się następującymi kryteriami: estetyka wykonania, pomysłowość, kompozycyjna spójność  oraz samodzielność wykonania. Oto zwycięzcy  poszczególnych kategorii: klasy 0, I-III: I miejsce klasa II, klasy IV - VI: I miejsce klasa V, klasa VII oraz klasy gimnazjalne: I miejsce klasa VII. Gratulujemy!!! Jednak podziękowania należą się wszystkim uczestnikom Konkursu, bo przygotowanie ozdób wymagało wiele czasu, zaangażowania i pracy.

Poprawiony (poniedziałek, 26 marca 2018 20:26)

Twoje IP: 54.163.19.57
18 grudnia 2018