Pokazy cyrkowe

8 marca naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi ukraińskiego cyrku "Szok". Artyści w ciekawy sposób zaprezentowali widzom różnorodne magiczne sztuczki cyrkowe, pokazy żonglerki oraz ekwilibrystyki. Jednak najwięcej emocji wzbudził wąż, który okazał się bardzo przyjaznym gadem. Większość widowni zdecydowała się dotknąć dusiciela, a nawet go potrzymać. Artyści nawiązali współpracę z widownią, angażowali dzieci w aktywny udział w ich pokazach. Chętne i odważne mogły spróbować swoich sił i umiejętności we wspólnym wykonywaniu cyrkowych pokazów. Podczas całego występu panowała miła i serdeczna atmosfera radosnej zabawy. Umiejętności artystów wywierały na widowni podziw oraz zachwyt, co było z kolei nagradzane gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci mogły zobaczyć pokaz taneczny dużego białego misia. Widowisko długo zostanie w pamięci naszych uczniów.

Poprawiony (poniedziałek, 19 marca 2018 20:22)

Twoje IP: 54.80.87.166
19 października 2018