"Tu czujemy się bezpiecznie, uczymy się szanować siebie nawzajem, myśleć, zdobywać wiedzę, zadziwiać,
znajdować spokój i tworzyć"

Home

Pokazy cyrkowe

8 marca naszą szkołę odwiedzili artyści cyrkowi ukraińskiego cyrku "Szok". Artyści w ciekawy sposób zaprezentowali widzom różnorodne magiczne sztuczki cyrkowe, pokazy żonglerki oraz ekwilibrystyki. Jednak najwięcej emocji wzbudził wąż, który okazał się bardzo przyjaznym gadem. Większość widowni zdecydowała się dotknąć dusiciela, a nawet go potrzymać. Artyści nawiązali współpracę z widownią, angażowali dzieci w aktywny udział w ich pokazach. Chętne i odważne mogły spróbować swoich sił i umiejętności we wspólnym wykonywaniu cyrkowych pokazów. Podczas całego występu panowała miła i serdeczna atmosfera radosnej zabawy. Umiejętności artystów wywierały na widowni podziw oraz zachwyt, co było z kolei nagradzane gromkimi brawami. Na zakończenie dzieci mogły zobaczyć pokaz taneczny dużego białego misia. Widowisko długo zostanie w pamięci naszych uczniów.

Poprawiony (poniedziałek, 19 marca 2018 20:22)

 

Programy, projekty

SZKLANKA MLEKA
OWOCE W SZKOLE


programy prowadzone
przez
Agencję Rynku Rolnego


Pierwsze uczniowskie
doświadczenia
drogą do wiedzy


Pracownie komputerowe w szkole współfinansowane przez
Polecamy
ARISS

Szkoła uczestniczy w międzynarodowym projekcie ARISS

Licznik odwiedzin
mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDzisiaj524
mod_vvisit_counterWczoraj692
mod_vvisit_counterTydzień4182
mod_vvisit_counterp. tydzień1882
mod_vvisit_counterMiesiąc6653
mod_vvisit_counterp. miesiąc11195
mod_vvisit_counterWszystkich1089607

Aktualnie: gości 19 połączonych
Twoje IP: 34.207.152.62
 , 
17 lutego 2019
Redaktor strony: Tomasz Świerczek
Strona stworzona w Joomla przez: Hubert Hajduk
All rights reserved

stat4u