IV Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II

8 kwietnia o godzinie 15.01 odśpiewaniem "Barki" przez Norberta Jedlińskiego rozpoczął się IV Memoriał Pływacki im. Jana Pawła II, zorganizowany w 13-tą rocznicę jego śmierci. Głównym organizatorem był jak co roku GOSiR Gminy Dębica. W tegorocznej edycji Memoriału wzięło udział ponad 700 osób, które zdecydowały się oddać hołd Papieżowi pokonując dystans 128km 500m co dało 5140 długości basenu. Do tego dzieła wkład wnieśli także nasi uczniowie, którzy - jako uczęszczający do szkoły o zaszczytnym imieniu Jana Pawła II, wraz z kolegami z Brzeźnicy rozpoczęli Memoriał płynąc w pierwszych sztafetach. Byli to: Julia Sikora, Klaudia Kłusek, Patryk Konieczny, Kacper Wójciak i Jakub Kalita. Tradycyjnie uczniowie otrzymali pamiątkowe certyfikaty i uczestniczyli w degustacji kremówek. Wyjazd uczniów zorganizował p. Tomasz Świerczek we współudziale z p. Koniecznym, zaś w organizacji wystawy poświęconej naszemu Patronowi uczestniczyły także panie: Katarzyna Gorczyca i Iwona Sidor. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w tym pięknym dziele.

Poprawiony (poniedziałek, 09 kwietnia 2018 22:07)

Twoje IP: 54.163.19.57
18 grudnia 2018