Kwestowanie Stobiernej w ramach Pól Nadziei

Już po raz dziewiąty grupa wolontariuszy z Publicznej Szkoły Podstawowej w Stobiernej zorganizowała publiczną kwestę przy Parafii Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Zawadzie dnia 8 kwietnia 2018r. Dzięki życzliwości kustosza sanktuarium ks. Józefa Książka, który przybliżył parafianom cele przyświecające tej ogólnopolskiej akcji, wolontariusze pozyskali dla Domowego Hospicjum im. Jana Pawła II działającego przy Parafii Miłosierdzia Bożego w Dębicy fundusze. Wraz z pieniędzmi zebranymi na terenie szkoły podczas kiermaszów w ciągu całego roku szkolnego zostaną one przekazane zarządowi hospicjum. Przy kościele każdy darczyńca został obdarowany pięknym żonkilem - symbolem cierpienia i nadziei. Podziękowania składamy Pani Marcie Sikora i Pani Marcie Wróbel za pozyskanie żywych kwiatów, które uświetniły kwestowanie. Opiekunem uczniów był ks. Piotr Paciorek.

Kwestowali:

Agnieszka Hodur, Klaudia Kamińska, Dagmmara Sikora, Oliwia Sidor, Marlena Pyskaty, Gabriela Pyskaty, Aleksandra Rymut, Maksymilian Strózik, Julia Sikora, Dawid Laska, Martyna Chmiel, Patryk Mormol, Jakub Gębara, Natalia Kamińska, Wiktoria Gulis, Sebastian Momola.

Wolontariusze w imieniu chorych serdecznie dziękują za każdy datek!

Poprawiony (środa, 11 kwietnia 2018 17:58)

Twoje IP: 54.81.15.11
12 listopada 2018