VI Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

12 kwietnia w Sali Koncertowej Państwowej Szkoły muzycznej w Dębicy odbyła się VI Konferencja Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie pod hasłem: "Czy żywienie to odżywianie? - holistyczne spojrzenie na człowieka". Program Konferencji był bardzo bogaty. Uczestnicy mogli wysłuchać ciekawych wykładów, których autorami byli wybitni specjaliści w dziedzinie żywienia i zdrowia, w tym także przedstawiciele naszego lokalnego potentata w produkcji np. suplementów diety - Olimp Labs. Poniżej prezentujemy pełen program spotkania. Po serii wykładów i krótkiej przerwie nastąpił przejazd autokarami do Olimpu i rozpoczęło się zwiedzanie zakładu. W Konferencji uczestniczyli nasi nauczyciele: pani Lucyna Szczepkowicz oraz panowie: Alfred Zagórski i Tomasz Świerczek.

Program VI Konferencji Podkarpackiej Sieci Szkół Promujących Zdrowie

Poprawiony (poniedziałek, 16 kwietnia 2018 21:47)

Twoje IP: 54.87.18.165
24 marca 2019