OGŁOSZENIE

W  dniu  23 kwietnia  2018r.  o godzinie 16.30  w Centrum Edukacji Ekologicznej  w Stobiernej przeprowadzona zostanie akcja sadzenia drzew. Akcję organizuje Pan Tomasz Świerczek wraz z CKiB, CEE, radną wsi Stobierna oraz Nadleśnictwem Dębica. Zapraszamy wszystkich, którym zależy na naszym  otoczeniu tj. uczniów PSP Stobierna wraz z  rodzicami,  miłośników przyrody i mieszkańców.  Prace będą wykonywane w ramach akcji "100 drzew na 100-lecie Niepodległości". W miarę możliwości proszę zabrać z sobą łopatę (sztychówkę)  i rękawice ogrodnicze. Przyjdź,  czekamy na Ciebie. Satysfakcja gwarantowana!

Poprawiony (piątek, 20 kwietnia 2018 19:19)

Twoje IP: 3.88.156.58
24 maja 2019