Oliwia - congratulations!

Pragniemy podzielić się wiadomością o dużym sukcesie naszej uczennicy Oliwii Sidor, która w dn. 24.04 zajęła I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Wielkiej Brytanii i krajach anglojęzycznych. Oliwia pokonała ponad 20 uczestników, wykazując się ogromną wiedzą z historii Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych Ameryki oraz z wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz z języka angielskiego. Konkurs składał się z części pisemnej oraz ustnej - przeprowadzonych w języku angielskim. Jako nagrodę główną Oliwia otrzymała bon ma semestr nauki w szkole językowej Brytania School of English. Oliwię do konkursu przygotowała p. Katarzyna Borkowska - Piersiak. Serdecznie gratulujemy Oliwii i życzymy dalszych sukcesów!

Poprawiony (czwartek, 26 kwietnia 2018 21:58)

Twoje IP: 54.198.23.251
19 września 2018